מיקס פריחה לבנה Mix White Blossoms.. Product #: 7103 Regular price: ₪25 ₪25 קיים במלאי

זרעי מיקס פריחה לבנה

קוד מוצר: 7103
זמינות: קיים במלאי
משקל מכירה בסיסי: 4 גרם

מחיר: ₪25

- +

מיקס זרעים המכיל 4 מינים של צמחי בר שפריחתם בצבע לבן טהור.
המיקס מכיל את המינים הבאים:
שפרירה קשקשנית, קחוון מצוי, חבלבל השדה, מרווה רייחנית.

January May

שפרירה קשקשנית: משמשת בעיקר לנוי.
קחוון מצוי: משמש ברפואה העממית נגד כאב-בטן, דלקת עיניים, חום, פגעי עור, דלקת חניכיים, הצטננות ופגעים במערכת הנשימה, ואמור להגביר תנובת-חלב אצל הנשים המיניקות. נוסף על צמחי הבר מגדלים בארץ גם מינים מיובאים לנוי.
חבלבל השדה: באופן כללי, חבלבל השדה נחשב לעשב שוטה, המזיק לחקלאות ומסיבה זו משתמשים להכחדתו בקוטלי עשבים. מצד שני יש הטוענים כי הצמח עשוי לסייע במניעת סרטן, שכן הוא מכיל פרוטאוגליקנים (vascustatin), החומר מסייע בדיכוי צמיחה של כלי דם החיוניים לגידולים סרטניים.
חוקרים מארה"ב היו הראשונים שהכניסו טיפול בחולי סרטן עם עירוי של ויטמין C, וגם מצאו מספר מרכיבים נוספים, שאם מוסיפים אותם לעירוי ניתן לתת כמויות גדולות עוד יותר של ויטמין C ללא סיכון.
הם בדקו את חבלבל השדה והכינו ממנו מיצוי ששמו המסחרי הוא VascuStatin, שהיא תערובת פרוטאוגליקנים ומכונה PGM. הם מצאו לפחות חמש דרכים בהן הצמח עוזר לריפוי סרטן:
1. הצמח מונע יצירת כלי דם חדשים מזיני סרטן.
2. הוא נמצא יעיל בכל דרך טיפולית בגוף החי, כמו בנטילה דרך הפה, מתחת לעור, לוריד או מתחת לצפק (פריטונאים), שהוא קרום העוטף את חלל הבטן.
3. בניסויים אין ויטרו (במעבדה) הוא הגביר במידה רבה התרבות של לימפוציטים ואת פעולת חיסול תאי הסרטן על ידם.
4. הוא נמצא כמגביר רב עוצמה של כל פעילות המערכת החיסונית.
5. הצמח בולם התרבות תאי סרטן, כפי שנמצא במחקר עם תאי סרטן של עכברים.
מרווה ריחנית: למרווה ריחנית שפע של סגולות לפי הספרות העממית, תרופה לעצבים רופפים, להזעת-יתר, לכאבי-בטן, להקאות, לשיבושים בוסת, לדלקות החך והחניכיים, לנשירת שערות, לקשקשים. לכאבי שד, מתאים גם לתיבול תה אולם רק כרבע עלה לכוס.

מינים אלו מתאים לזריעה ברוב חלקי הארץ.

את הזרעים מומלץ לזרוע בחודשים ספטמבר - ינואר.
את כמות הזרעים יש לערבב עם כוס וחצי חול בנין במצב לח או לחילופין- אדמה מהמקום בו אתם זורעים, על-מנת לדלל את כמות הזרעים על שטח נרחב. שקית זרעים אחת מתאימה לכיסוי שטח בגודל של כ- 3 מ"ר.
יש לגרף את השטח לפני הזריעה ("לפתוח" את האדמה מעט), לשפוך את הזרעים המעורבבים עם החול הלח או האדמה ולתחח מעט לאחר הזריעה לכיסוי עדין.
ניתן ומומלץ להשקות את השטח השקיה ראשונית עדינה לאחר התיחוח לשם כיסוי טוב של הזרעים.
לאחר הנביטה, במידה ולא יורדים מספיק גשמים (לפחות פעם בשבוע בעונת החורף) כדאי להשקות את הצמחים פעמיים בשבוע עד להתבססות הצמח.

לאחר ההתבססות אין צורך בהשקיה מלאכותית אך אם אתם מעוניינים בפריחה ארוכה מומלץ להמשיך להשקות את הצמח פעמיים בשבוע לכל אורך חייו.

משמעות האהבה לצבע הלבן הוא:
לבן - הצבע מצביע על טוהר ותמימות, הצניעות, הקדושה והגאולה. צבע ההארה. הלבן כולל את כל הצבעים ולכן מרפא הכל, ניקיון, מפתח יכולת פיזית ואנרגטית ומוכנות לקבלה באותם מישורים. הצבע לבן הוא המביא שלווה. האור הלבן סימלי למציאות האולטימטיבית נירוונה, או מודעות אלוהית.